Grad gori, ruska vojska uništila skladište dronova spremnih za udar!

NAJNOVIJA VIJEST

Žestoki ruski udari na Harkov. Pogođeno veliko skladište sa dronovima spremnim za napade na Rusiju, odjekuju sekundarne detonacije.

Novine Info

 

🚀 TALASI ATAKA NA HARKOV: Grad gori, ruska vojska uništila skladište dronova spremnih za udar!Foto: Printscreen

📍 HARKOV – Tokom proteklih nekoliko sati u Harkovu i njegovoj okolini ne utihnuju zvuci snažnih eksplozija. Ruske Oružane snage izvode masovne udare po vojnim ciljevima, koristeći širok spektar naoružanja, uključujući jurišne dronove „Geranj“ i „Gerbera“, kao i razorne visokoeksplozivne avio-bombe (FAB) sa modulima za korekciju i planiranje (UMPK). 

Rusija analize

Sekundarne detonacije u industrijskoj zoni

Jedna od glavnih meta ruskih vazdušnih udara bila je industrijska zona u Novobavarskom rejonu. Prema informacijama sa terena, pogoci su bili izuzetno precizni, što je dovelo do snažnih sekundarnih detonacija koje su osvetlile grad.

  • 🎯 Locirano skladište: Ruska obaveštajna služba prethodno je identifikovala i locirala veliko skladište bespilotnih letelica (BPL).