
Banjalučka policija uhapsila je juče N.S. iz Banjaluke, jer je pijan pokazivao polni organ.

Autor: Sanja Dragić
Naime, iz policije je saopšteno da je navedeni muškarac uhapšen zbog počinjenih prekršaja vršenje fizioloških potreba i pokazivanje polnog organa“ iz zakona o javnom redu i miru zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja Republike Srpske.
-Navedeni se, u Banjaluc,i u vidno alkoholisanom stanju kao pješak kretao kolovoznom trakom i pokazivao polni organ. Ispitivanjem na prisustvo alkohola kod navedenog muškarca utvrđeno je prisustvo od 1,41 promila alkohola u organizmu – navode iz PU Banjaluka.
Pročitajte još
O navedenom je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjlauci – Odjeljenje za prekršaje.