ZVEZDA VRATILA PARTIZAN NA FABRIČKA PODEŠAVANJA

Debakl Partizana u Humskoj.

Beogradska Crvena zvezda vodi protiv Partizana u vječitom derbiju srpske lige 4:0.

Šerif Endijae pogodio je za 1:0 iz jedanesterca i doveo Crvenu zvezdu u vođstvo protiv Partizana u derbiju koji se igra na stadionu u Humskoj.

Gol je pao u 24. minutu, a prethodno je penal skrivio Stefan Kovač koji je rukom igrao u kaznenom prostoru.

U posljednjem minutu prvog dijela, tačnije sudijskoj nadoknadi, Silas je pogodio za 2:0.

Odigrali su crveno-bijeli na malom prostoru par dodavanja nakon čega je Maksimović ostavio loptu Silasu koji je bio precizan sa 16 metara.

Na odmor se otišlo sa 0:2 za goste, a u 55. minutu Endijae postiže svoj drugi gol na današnjem meču i donosi Zvezdi prednost od tri gola.

Elšnik je u pravom momentu uposlio svog napadača koji je sa lijveve strane matirao golmana Partizana.

Šerif Endijae ponovo je bio nezaustavljiv na odbranu Partizana u 65. minutu kada je postigao het-trik. Jegor Prucev je poslao odličnu loptu, a Šerif ušao iza leđa odbrane Partizana i postigao gol za 4:0.

Utakmica 9. kola Superlige Srbije između Partizana i Crvene zvezde počela je u 19 časova.