Prnjavor: Ekipa grada pobjednik turnira mjesnih zajednica

Ekipa mjesne zajednice Prnjavor pobijedila je na fudbalskom turniru mjesnih zajednica grada Prnjavor i osvojila nagradu od 50.000 KM za investicioni projekat.

Ono što je mnoge začudilo jeste činjenica da je identičan iznos od 50.000 KM dobila i poražena ekipa u finalu , ekipa MZ Vršani.

Ko je i zbog čega odlučio da prvo i drugo mjesto vrijede isto, nije više ni bitno, jer kada su organizatori Olimpijskih igara tokom takmičenja mogli da promijene propozicije prema kojima Srbija i Amerika u košarci mogu igrati u polufinalu, a prema ranijim pravilima nisu mogli nakon grupe da se sastanu prije finala, ko će organizatorima turnira u Prnjavoru zabraniti da daju 50 000 kome oni hoće.

Nezvanično saznajemo da su iz ekipe grada poručili: “Ako se ovaj turnir bude organizovao i sledeće godine, mi ćemo na njemu opet da pobijedimo, jer tako smo u mogućnosti”.