Neviđena situacija zatekla je gledaoce popularnog muzičkog takmičenja „Zvezde Granda“– veliko finale koje se emituje večeras iznenadno je prekinuto.

Usled situacije u Beogradu i nereda na ulicama, emitovanje finalne večeri prekinuto je nakon emitovanog prvog kruga nastupa finala 20 kandidata.

Ana Sević je u programu uživo rekla zbog čega je prekinuto finale i kakav je plan za nastavak emitovanja, a njenu izjavu u celosti prčitajte u nastavku.
–Poštovani gledaoci, Grand produkcija je uvek poštovala pravila i kao fer plej igrači ne možemo dozvoliti da kandidati iz Srbije budu oštećeni, s obzirom da se večerašnja emisija nije emitovala u celosti na teritoriji Srbije- rekla je Ana i nastavila:
-Saopštavamo da ćemo emisiju nastaviti sledeće subote kako bismo bili emitovani na teritoriji svih zemalja, da bi svi kandidati dobili ravnopravnu šansu i priliku za pobedu. Hvala vam što ste ove večeri bili sa nama i što ste glasali. Podrška nam je svima bitna u ovom trenutku. Vidimo se naredne subote, kada ćemo nastaviti druženje.