Ovo je razlog samoubistva!

Rijad Šabić nije umro prirodnom smrću, kako su mnogi mislili i kako ste vi objavili, već je izvršio samoubistvo, što je šokiralo našu porodicu. Našoj obitelji sve ovo teško pada, ali vas molimo da objavite istinu. Nije on bio lud pa digao ruku na sebe, kako se to želi predstaviti – on je dijete i nije imao nikakvih problema. Upoznao je prije godinu dana Novopazarku Henu Ćurkić, riješili su da sklope brak. Međutim, pred samo vjenčanje, Hena je donijela tešku odluku da raskine vezu, ostavljajući Rijada slomljenog i bez nade, te otišla na more.
Njegova porodica je duboko ogorčena zbog gubitka, a njihova tuga je dodatno pojačana osjećajem gnjeva prema Heni, ali i njenoj porodici. Najteže nam je palo to što ona glumi po društvenim mrežama tugu i žalost, a bila je uzrokom tragedije.

Na umrlici, koja je objavljena nakon njegove smrti, nema ni pomena Hene, niti prezimena njene porodice, jer su njegovi najbliži odlučili da je ne spominju u ovom tragičnom trenutku.”, poručili su.
Senzor.ba